Harmonogram szkoleń

STYCZEN
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC
LIPIEC
SIERPIEŃ
WRZESIEŃ
PAŻDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ

SPIS TREŚCI

Szkolenia

Pobierz formularz zgłoszeniowy

OSOBY ZAINTERESOWANE UCZESTNICTWEM W SZKOLENIU PROSIMY

O PRZESYŁANIE ZGŁOSZEŃ NA FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM (do pobrania powyżej) FAXEM: 12/267 00 18 LUB MAILEM: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Prosimy o podanie na formularzu szczególnie interesujących Was tematów celem dostosowania programu do Waszych potrzeb.

Na ok. tydzień przed szkoleniem wysyłamy zaproszenie ze szczegółami organizacyjnymi na adres mailowy podany na zgłoszeniu.
Cena szkolenia obejmuje: noclegi, pełne wyżywienie, wykłady oraz materiały dydaktyczne niezbędne do zajęć.
Każdy z uczestników ma możliwość - po zakończeniu szkolenia - skontaktowania się z trenerem albo bezpośrednio, albo przez nas._Szkolenia rozpoczynają się o godz. 11, a kończą ostatniego dnia obiadem o 13. Szkolenie dwudniowe obejmuje 14 godz. dydaktycznych, trzydniowe - 21 godz., czterodniowe - 28 godz._W trakcie zajęć zaplanowane są regularne przerwy w ilości nie mniejszej niz 15 min. na 2 godz. zegarowe oraz jedna przerwa 45 min, gdy zajęcia trwają dłużej niż 6 godz. zegarowych.

Na zakończenie szkolenia poprosimy Państwa o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej, która pomoże nam ocenić naszą pracę. Ankiety są analizowane i za rok 2016 wynik jest następujący: wykładowcy otrzymali_98,53% satysfakcji, a hotele 93,78 %.

Gdybyście jednak Państwo byli niezadowoleni i chcieli złożyć reklamację - proszę o złożenie jej pisemnie do 7 dni od zakończenia szkolenia - w ciągu tygodnia zostanie rozpatrzona.

ALFABETYCZNY

SPIS TREŚCI

Szkolenia zamknięte

Szkolenia dla członków PRZ

Dodatkowe oferty szkoleń